| Rack Units | 5U |
| External Depth | 466mm |
| External Height | 212 mm |
| External Width | 436 mm |
| External Dimensions | 222 x 483 x 466mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Aluminium, Steel |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.