| Rack Units | 3U |
| External Depth | 400mm |
| External Height | 153 mm |
| External Width | 520 mm |
| External Dimensions | 153 x 520 x 400mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey, White |
| External Case Material | Aluminium, Steel |
| Frame Depth | 376mm |
| Series | Comptec |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.