| Barrier Type | Post |
| Colour | Grey |
| Material | Stainless Steel |
| Barrier Colour | Grey |
| Barrier Material | Stainless Steel |
| Height | 800 mm |
| Diameter | 159mm |
| Barrier Height | 800mm |
| Barrier Base Diameter | 240mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.