| Barrier Type | Barrier Base |
| Colour | Grey |
| Material | Galvanised Steel |
| Barrier Colour | Grey |
| Width | 90mm |
| Height | 300 mm |
| Barrier Base Diameter | 40mm |
| Length | 100mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.