| Barrier Type | Retractable Barrier |
| Colour | Black, Yellow |
| Material | Steel |
| Barrier Colour | Yellow |
| Tape Colour | Yellow/Black |
| Barrier Material | Polyester |
| Height | 1000 mm |
| Diameter | 50mm |
| Barrier Height | 1000mm |
| Barrier Base Diameter | 330mm |
| Tape Material | Polyester |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.