| Barrier Type | Folding Barrier |
| Colour | Yellow |
| Material | PE |
| Kit Includes | Hinges, Rubber Feet |
| Width | 1.1m |
| Depth | 30 mm |
| Height | 1.1 m |
| Barrier Height | 1.1m |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.