| Protection Shape | Cylindrical |
| Material | Polyurethane |
| Length | 1200mm |
| Colour | Black, Yellow |
| Height | 750 mm |
| Width | 150mm |
| Diameter | 80mm |
| Barrier Height | 750mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.