| Colour | Red |
| Call Point Type | Keyguard Key Case |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Operation Type | Snatch off plastic Window |
| Element Material | Plastic |
| Box Material | Plastic |
| Depth | 45 mm |
| Height | 125 mm |
| Width | 142mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.