| Product Group | Injection and Extraction |
| Performance | 1200 - 1400W |
| Vacuum | 2240 mmH2O / 22.kPa |
| Dimensions | 62x51x85 cm |
| Detergent Tank | 11 Lt |
| Capacity | 50 Lt |
| Weight | 19 Kg. |
| Air Transfer | L / s53 |
| Sound | 74dB (A) |
<br \> Package Contents:
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.