| Notice Board Type | Information Board |
| Surface Type | Cork |
| Surface Colour | Brown |
| Magnetic/Non-Magnetic | Non-magnetic |
| Height | 982mm |
| Width | 1.2m |
| Colour | Brown |
| Document Size | 1200x900mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.