| Accessory Type | Floor Stand |
| For Use With | 9.7"" Tablets |
| Maximum Screen Size | 9.7in |
| Maximum Load | 1.5kg |
| Depth | 320mm |
| Width | 410mm |
| Weight | 4.4kg |
| Height | 103mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.