| Mounting Surface | Floor |
| Number of Displays Supported | 2 |
| Product Type | Mobile TV Stand |
| Maximum Screen Size | 60in |
| VESA Configurations | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm |
| Maximum Load | 50kg |
| Screen Size Minimum | 37in |
| Screen Size Maximum | 60in |
| Colour | White |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.