| Mounting Surface | Ceiling |
| Number of Displays Supported | 2 |
| Product Type | Monitor Arm |
| Maximum Screen Size | 75in |
| VESA Configurations | 200x200mm, 300x300mm, 400x200mm, 400x400mm, 600x400mm |
| Extension Arm | No |
| Maximum Load | 50kg |
| Screen Size Minimum | 32in |
| Screen Size Maximum | 75in |
| Depth | 680mm |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.