| Tilt Adjustable | No |
| For Use With | Laptop |
| Tilt Adjustable | No |
| Dimensions | 360 x 15 x 250mm |
| Non-Slip Pads | No |
| Non-Slip Pads | No |
| Colour | Black, Grey |
| Weight | 0.91kg |
| Depth | 360mm |
| Height | 15mm |
| Width | 250mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.