| Tilt Adjustable | Yes |
| For Use With | Laptop/Tablet |
| Tilt Adjustable | Yes |
| Dimensions | 0.8 x 157.2 x 0.4in |
| Non-Slip Pads | Yes |
| Non-Slip Pads | Yes |
| Colour | Silver |
| Weight | 341g |
| Depth | 21mm |
| Height | 11mm |
| Width | 4m |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.