| Tilt Adjustable | No |
| For Use With | Laptop, Tablet |
| Tilt Adjustable | No |
| Dimensions | 318 x 357 x 185mm |
| Non-Slip Pads | No |
| Non-Slip Pads | No |
| Colour | black, silver |
| Weight | 3.2kg |
| Depth | 318mm |
| Height | 185mm |
| Width | 357mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.