| Desk/Wall | Wall |
| Display | Digital |
| Battery Type | AA |
| Battery Included | Yes |
| Material | Plastic |
| Weight | 420g |
| Battery Quantity | 2 |
| Colour/finish | Silver |
| Width | 220mm |
| Battery Size | AA |
| Height | 250mm |
| Depth | 23mm |
| Case Material | Plastic |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.