| Desk/Wall | Desktop, Wall |
| Display | Digital |
| Radio Controlled | Yes |
| Battery Type | Alkaline |
| Battery Included | Yes |
| Material | Plastic |
| Battery Quantity | 2 |
| Colour/finish | Silver |
| Width | 240mm |
| Height | 155mm |
| Depth | 35mm |
| Case Material | Plastic |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.