| Tool Type | Extraction Tool |
| Contact Type | Receptacle |
| Contact Size | 0.25mm |
| Series | MULTILOK 025 |
| Overall Length | 60 mm |
| Tip Width | 0.8mm |
| Tip Length | 10mm |
| Series Number | 1276565 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.