| Processor Speed | 1.1 GHZ |
| Color Category | Blue |
| Display Type | LED |
| Graphics Controller Model | Intel UHD Graphics |
| Hard Drive Capacity | 64 GB |
| Native Resolution | 1366 x 768 |
| Operating System Platform | Windows 11 |
| Processor Type | Celeron |
| Product Type | Notebook |
| RAM Installed | 4 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Touchscreen | Yes |
| Weight | 3.31 lbs |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.