| Processor Speed | 1.1 GHZ |
| Color Category | Black |
| Hard Drive Capacity | 128 GB |
| Model | RT10W |
| Operating System Platform | Windows 10 |
| Processor Type | Pentium |
| Product Line | Honeywell |
| RAM Installed | 8 GB |
| Screen Size | 10.1 inch |
| Touchscreen | Yes |
| Wireless LAN | 802.11a/b/g/n/ac , 802.11a/b/g/ac , Bluetooth 5.0 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.