| Product Type | Label |
| Label Height | 5mm |
| Výška štítku | 5mm |
| Label Width | 35mm |
| Label Quantity | 1500Per Pack |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Series | 210 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.