| Product Type | Cable Labels |
| Label Height | 6.4mm |
| Výška štítku | 6.4mm |
| Label Width | 50.8mm |
| Label Quantity | 250 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | HTCM-SCE-TP |
| Material | Fluoropolymer |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.