| Label Height | 18mm |
| Výška štítku | 18mm |
| Label Width | 35mm |
| Label Quantity | 1000Per Roll |
| Background Colour | Silver |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | TT4000+, TT430 |
| Label Dimensions | 35 x 18mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.