| Label Height | 13mm |
| Výška štítku | 13mm |
| Label Width | 25mm |
| Label Quantity | 1000Per Roll |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | Dymo 450, Dymo 450 Duo, Dymo 450 Turbo, Dymo 450 Twin Turbo, Dymo 4XL, Dymo Wireless |
| Label Dimensions | 25 x 13mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.