| Label Height | 50.8mm |
| Výška štítku | 50.8mm |
| Label Width | 57.15mm |
| Label Quantity | 8820Per Roll |
| Background Colour | White |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | BBP11, BBP12, BP1244, BP1344, BP4000, BP4320 |
| Label Dimensions | 50.8 x 57.15mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.