| Label Height | 50.8mm |
| Výška štítku | 50.8mm |
| Label Width | 76.2mm |
| Label Quantity | 500Per Roll |
| Background Colour | Silver |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | BBP33, i3300 |
| Label Dimensions | 50.8 x 76.2mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.