| Product Type | Label |
| Label Height | 23.8mm |
| Výška štítku | 23.8mm |
| Label Width | 19.05mm |
| Diameter | 4.57mm |
| Label Quantity | 10000Per Roll |
| Background Colour | White |
| Series | R4300, R7950 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.