| Product Type | Label |
| Label Height | 7.95mm |
| Výška štítku | 7.95mm |
| Label Width | 27mm |
| Diameter | 76.2mm |
| Label Quantity | 2500Per Roll |
| Background Colour | White |
| Series | EPREP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.