| Product Type | Label |
| Label Height | 27.94mm |
| Výška štítku | 27.94mm |
| Label Width | 6.35mm |
| Label Quantity | 240 |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Series | BMP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.