| Product Type | Cable Labels |
| Label Height | 38.1mm |
| Výška štítku | 38.1mm |
| Label Width | 12.7mm |
| Label Quantity | 500 |
| Background Colour | Transparent/White |
| Series | B-427 Self-laminating Vinyl |
| Label Material | Self-laminating Vinyl |
| Material | Vinyl |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71, M611, TLS-PC LINK |
| Resistant To | Abrasion, Chemical, Dirt, Humidity, Oil, Solvents, Water |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.