| External Height | 482.6 mm |
| External Width | 565 mm |
| External Depth | 600mm |
| Body Material | Galvanised Steel |
| Transparent Door | Yes |
| Door Lock Type | Key |
| RAL Code | RAL 9005 |
| Series | Cabinet |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.