| External Dimensions | 366 x 221 x 241mm |
| Body Material | Aluminium |
| Colour | Grey |
| Finish | Powder Paint |
| IP Rating | IP30 |
| External Height | 241 mm |
| External Length | 366 mm |
| External Width | 221 mm |
| Series | 516 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.