| External Dimensions | 210 x 230 x 270mm |
| Body Material | Steel |
| Colour | Blue |
| Finish | Powder Coated |
| IP Rating | IP20 |
| External Height | 270 mm |
| External Length | 210 mm |
| External Width | 230 mm |
| Series | BGUK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.