| Internal Dimensions | 30 x 30 x 15mm |
| Internal Length | 30 mm |
| Internal Width | 30 mm |
| Internal Height | 15 mm |
| Body Material | Steel |
| Number of Pins | 8 |
| Series | PLF |
| Pin Pitch | 10.5 mm, 20 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.