| Dimensions L x W x H | 80 x 80 x 38mm |
| Dimensions (L x W x H) | 80 x 80 x 38mm |
| Length | 80mm |
| Width | 80mm |
| Height | 38mm |
| IP Rating | IP54 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 7 |
| Series | WK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.