| Dimensions L x W x H | 94 x 65 x 57mm |
| Dimensions (L x W x H) | 94 x 65 x 57mm |
| Material | Polycarbonate |
| Length | 94mm |
| Width | 65mm |
| Height | 57mm |
| IP Rating | IP66 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 6 |
| Series | TK PC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.