| Dimensions L x W x H | 113 x 113 x 58mm |
| Dimensions (L x W x H) | 113 x 113 x 58mm |
| Material | Polypropylene |
| Length | 113mm |
| Width | 113mm |
| Height | 58mm |
| IP Rating | IP55 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 11 |
| Series | HP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.