| Dimensions L x W x H | 65 x 65 x 45mm |
| Material | ABS |
| Length | 65mm |
| Width | 65mm |
| Height | 45mm |
| IP Rating | IP55 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 4 |
| Series | Mureva |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.