| Dimensions L x W x H | 150 x 89 x 150mm |
| Material | Steel |
| Length | 150mm |
| Width | 89mm |
| Height | 150mm |
| IP Rating | IP66 |
| Number of Terminals | 5 |
| Colour | Orange |
| Current Rating | 32A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.