| Dimensions L x W x H | 210 x 155 x 92mm |
| Dimensions (L x W x H) | 210 x 155 x 92mm |
| Material | Polycarbonate |
| Length | 210mm |
| Width | 155mm |
| Height | 92mm |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 12 |
| Cable Entry | Knock Out |
| Series | ENYCASE DK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.