| Dimensions L x W x H | 94 x 94 x 57mm |
| Material | Polystyrene |
| Length | 94mm |
| Width | 94mm |
| Height | 57mm |
| IP Rating | IP54, IP65 |
| Number of Terminals | 0 |
| Colour | Grey |
| Series | Abox m 040 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.