| Body Material | Aluminium |
| External Length | 400 mm |
| External Width | 250 mm |
| External Height | 55 mm |
| External Dimensions | 400 x 250 x 55mm |
| Colour | Black |
| Series | YM |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Weight | 815g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.