| Body Material | Aluminium |
| External Length | 350 mm |
| External Width | 430 mm |
| External Height | 99 mm |
| External Dimensions | 350 x 430 x 99mm |
| Colour | Light Grey |
| Series | MO |
| Weight | 2.8kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.