| Body Material | ABS |
| External Length | 159 mm |
| External Width | 205 mm |
| External Height | 64 mm |
| External Dimensions | 159 x 205 x 64mm |
| Colour | White |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.