| Body Material | Steel |
| External Length | 279 mm |
| External Width | 305 mm |
| External Height | 131 mm |
| External Dimensions | 279 x 305 x 131mm |
| Colour | RAL 7035 Light Grey |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.