| Body Material | Noryl |
| External Length | 138 mm |
| External Width | 96 mm |
| External Height | 96 mm |
| External Dimensions | 96 x 96 x 138mm |
| Colour | Black |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.