| Body Material | ABS |
| External Length | 150 mm |
| External Width | 80 mm |
| External Height | 50 mm |
| External Dimensions | 150 x 80 x 50mm |
| Colour | Grey |
| IP Rating | IP40 |
| Series | Flat-Pack Case |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.