| Body Material | Aluminium |
| External Length | 231.6 mm |
| External Width | 193.3 mm |
| External Height | 85.7 mm |
| External Dimensions | 231.62 x 193.28 x 85.7mm |
| Colour | Grey |
| Series | Unimet-Plus |
| Carrying Handle | Yes |
| Weight | 1.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.