| Body Material | Aluminium |
| External Length | 367 mm |
| External Width | 300 mm |
| External Height | 134.5 mm |
| External Dimensions | 367 x 300 x 134.5mm |
| Colour | Black |
| IP Rating | IP40 |
| Series | Unicase |
| Weight | 2.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.